FILTRUJ

Filtruj produkty:

Henna do brwi i rzęs

Henna do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji brwi i rzęs wiodących producentów RefectoCil, Wonderlashes i innych dla stylistów, kosmetyczek i wizażystów. Dzięki hennie zapewnisz swoim klientom długie, gęste i błyszczące rzęsy oraz zadbane i dobrze wyregulowane brwi. Naturalne piękno, przez całą dobę, bez makijażu, do 6 tygodni.

Henna naturalna trwale podkreśla oprawę oczu, bez konieczności nakładania codziennego makijażu. Ten znany od wieków specyfik, nadaje spojrzeniu wyjątkowego charakteru, a efekt utrzymuje się zdecydowanie dłużej niż po stosowaniu tradycyjnych kosmetyków.

Stosowanie henny do koloryzacji brwi i rzęs niesie ze sobą wiele korzyści. Główna, niepodlegająca dyskusji, to oczywiście walory wizualne. Idealnie podkreślone oczy nadają spojrzeniu niesamowitej głębi. Dużym atutem używania henny jest także oszczędność czasu i pieniędzy. Po zastosowaniu henny nie trzeba tuszować rzęs ani używać kredki do oczu nawet przez cztery do sześciu tygodni. Henna nie rozpuszcza się ani nie rozmazuje na słońcu i w wodzie, świetnie sprawdzi się zarówno podczas upałów, jak i kąpieli w morzu.

Na rynku dostępna jest tradycyjna henna kremowa lub w proszku. Ta pierwsza, dostępna jest w ośmiu kolorach – czarny, grafit, brąz, naturalny brąz, czarno-niebieski, głęboki niebieski, czerwony oraz kasztanowy. Tak szeroka gama kolorystyczna zapewnia bardzo kreatywną pracę kosmetyczce oraz pozwala na idealne dobranie koloru do typu urody klienta. Dodatkowo istnieje pasta do rozjaśniania brwi.

Dla osób skłonnych do reakcji alergicznych, posiadających niezwykle wrażliwą skórę lub dla osób ceniących sobie naturalność stosowanych kosmetyków polecamy delikantą hennę z serii RefectoCil Sensitive. Serię tą opracowano tylko na naturalnych składnikach. Ponadto została przebadana dermatologicznie i okulistycznie.