Wapozony

Wapozon to urządzenie kosmetyczne, które wydziela strumień pary wodnej rozmiękczającej warstwę rogową skóry, dzięki czemu możemy ją skutecznie oczyścić a zaskórników.

Para wodna rozszerza pory skóry, odblokowuje ujścia mieszków włosowych, pobudza gruczoły łojowe i oczyszcza je z warw łoju.

Wapozonowanie dostarcza skórze dodatkowej porcji tlenu, dzięki czemu łapie ona oddech i poprawia mikrokrążenie.

Tak oczyszczona i jednocześnie pobudzona do regeneracji skóra, jest przygotowana do wchłonięcia substancji odżywczych. Po wapozonowaniu warto nałożyć maseczkę algową, krem czy inne profesjonalne kosmetyki działające aktywnie.

Parę wodną z wapozonu stosuje się w celu oczyszczenia skóry twarzy, dekoltu, szyi czy skóry pleców. Wapozonowanie może zostać również wykorzystane w terapii skóry głowy, jak również podczas zabiegów pielęgnacyjnych na włosy.

Jaki wapozon wybrać?


W naszej hurtowni znajdziesz profesjonalny, wielofunkcyjny sprzęt do wapozonowania. Możesz wybrać spośród wielu modeli. Niektóre posiadają funkcję ozonoterapii, lub aromaterapii, które działają dezynfekująco i antybakterynie na skórę. Wapozony są najczęściej montowane na mobilnych statywach, mamy również mniejsze modele - przenośne wapozony, które można postawić na stoliku lub półce. Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego wapozonu - zadzwoń lub napisz - pomożemy w wyborze!

Zobacz, jakie inne urządzenia skutecznie oczyszczają skórę.