Kozmetika Afrodita - Peel Re-New - maska peelingująca 190ml

262,00 zł

Chemiczny peeling enzymatyczny z kwasami AHA i stabilizowanym enzymem papainy usuwa martwe komórki skóry, pomaga wyeliminować hiperkeratozę, zmniejsza oznaki hiperpigmentacji i pomaga korygować blizny potrądzikowe oraz oznaki foto- i chronologicznego starzenia się skóry. W rezultacie skóra staje się promienna, wygląda młodziej. Peeling enzymatyczny poprawia koloryt skóry i zmniejsza drobne linie i zmarszczki.

Co wyróżnia maskę peelingującą?

  • 20% AHA i 2% stabilizowanej papainy
  • skład WOLNY od parafiny, silikonu i BHT
  • do użytku profesjonalnego i domowego
  • dla wszystkich typów skóry, z wyjątkiem skóry wrażliwej
  • Leczy ACNE, odmładza, poprawia jakość skóry

Składniki aktywne:

KWASY AHA (20% kwasu glikolowego i mlekowego): rozpuszczają desmosomy, klejopodobne wiązania łączące martwe komórki naskórka, ułatwiając w ten sposób złuszczanie skóry; stymulują fibroblasty do produkcji większej ilości kolagenu; wzmagają produkcję kwasu hialuronowego i innych glikozaminoglikanów; działają nawilżająco. W efekcie wygładzają strukturę skóry, wyrównują jej koloryt, wzmacniają funkcję ochronną skóry oraz nadają jej świeży i wyraźnie odmłodzony wygląd. Złuszczając martwą warstwę naskórka, ułatwiają również szybkość i penetrację produktów aplikowanych podczas dalszej pielęgnacji.

Kwas glikolowy: kwas AHA o najmniejszej masie cząsteczkowej i w efekcie najsilniejszym działaniu złuszczającym.

Bioaktywny kwas mlekowy: niezbędny do oczyszczania porów. Jest również doskonałym środkiem nawilżającym.

PAPAINA: jest enzymem roślinnym otrzymywanym z niedojrzałych owoców papai. Jego zadaniem w produktach kosmetycznych jest pomoc w usuwaniu martwych komórek skóry, dzięki czemu nowe komórki mogą się aktywnie regenerować, nadając skórze zdrowy wygląd. Stabilizowana papaina oznacza, że enzym jest uwięziony w "siateczce", która zachowuje wszystkie jego właściwości. W kontakcie ze skórą "siateczka" rozpuszcza się, a enzym zaczyna działać.

Sposób użycia

TEST NA NADWRAŻLIWOŚĆ

Przed użyciem przetestuj wszystkie produkty PEEL RE-NEW na niewielkiej powierzchni skóry szyi. W przypadku wystąpienia reakcji nadwrażliwości, nie stosować produktów.

Maskę nałóż po zastosowaniu serum BHA z kwasem salicylowym (2 min) i pozostaw na 5-20 min (w zależności od rodzaju/kondycji skóry), następnie spłukaj i zastosuj Neutralizator (2 min)! Nie nakładaj kremu PEEL RE-NEW AHA w dniu, w którym stosujesz maskę AHA Peel Re-new.

Złuszczaj skórę raz w tygodniu (skóra cienka i wrażliwa) lub dwa razy w tygodniu (skóra grubsza i mniej wrażliwa). Zalecamy stosowanie 1-miesięcznej kuracji złuszczającej dwa razy w roku. Nie należy planować tej terapii pomiędzy poszczególnymi zabiegami profesjonalnymi PEEL RE-NEW.

PAMIĘTAJ O OCHRONIE PRZED PROMIENIOWANIEM UV !

Produkty PEEL RE-NEW na bazie kwasów AHA (eksfoliant AHA, maska złuszczająca AHA, kremy AHA) tymczasowo zwiększają światłoczułość skóry poprzez usuwanie martwej warstwy naskórka. Z tego powodu nadają się one do stosowania wyłącznie późną jesienią, zimą i wczesną wiosną, ale w przypadku produktów do stosowania w domu, również do pielęgnacji wieczornej/nocnej przez cały rok. Podczas stosowania produktów i co najmniej 15 dni po ich użyciu, należy unikać bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne. Najlepiej chronić skórę krememami ochronnymi, np. VITA DERMA Protection Cream SPF 30.

Ocena: 1 10
Przepisz kod:
weryfikator
 Cechy produktu
Forma
Maska
Właściwości
Rozjaśniające
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również