Kozmetika Afrodita - Peel Re-New - AHA eksfoliator STRONG 40% kwas glikolowy

168,00 zł

OPIS:

-POJEMNOŚĆ : 30 ML
-40% kwas glikolowy pH 3,0
-rektyna
-BEZ parabenów, parafiny i silikonów i BHT
-Tylko do użytku profesjonalnego
-do wszystkich rodzajów skóry z wyjątkiem wrażliwej
-złuszczanie i redukcja zmarszczek, rozjaśnianie skóry
-NIE NADAJE SIĘ do pielęgnacji skóry z aktywnym trądzikiem!

Serum w płynie z kwasami 40% – gdy potrzebujesz "nowej skóry"!

Serum pobudza produkcję kolagenu i elastyny, zmniejsza widoczność zmarszczek, blizn potrądzikowych i oznak hiperpigmentacji.
Kwas glikolowy: kwas AHA o najniższej masie cząsteczkowej, a co za tym idzie najsilniejszym działaniu złuszczającym.
PEKTYNA: nawilża skórę, przywraca i utrzymuje jej naturalną równowagę pH, a tym samym wzmacnia jej funkcję ochronną
INCI: Aqua, Glycolic Acid, Propylene Glycol, Ammonia, Pectin

SPOSÓB UŻYCIA :
nakładać na całą twarz lub miejscowo na wybrane partie skóry, uprzednio oczyszczając i odtłuszczając skórę (po aplikacji BHA), pozostawić na 1–5 min. (w zależności od rodzaju/stanu skóry), następnie spłukać wodą i zastosować Neutralizator! Spłukać po 2 minutach i obficie nawilżyć skórę tonikiem Clean Up Hyaluron spray.
Nie nakładaj kremu PEEL RE-NEW AHA na noc w dniu stosowania AHA Eksfoliatora. Zabieg najlepiej powtarzać raz w tygodniu. Zalecamy 1-miesięczny cykl terapii złuszczającej w salonie kosmetycznym dwa razy w roku.
Eksfoliatora 40% nie należy stosować przy skórach z aktywnym trądzikiem.
Stosowanie produktów PEEL RE-NEW na bazie kwasów AHA i BHA może wywołać na skórze zaczerwienienie od łagodnego do umiarkowanego, uczucie ciepła, mrowienia i pieczenia. Są to normalne reakcje, następstwa działania kwasów AHA / BHA, które szybko zanikają.
PEEL RE-NEW
Zmarszczki, zmniejszenie jędrności skóry, nierówny koloryt, przebarwienia, matowa, szorstka cera, a także zanieczyszczone, poszerzone pory skóry .... to przeciw wszystkim tym problemom jak i wielu innym niedoskonałościom skóry od teraz można skutecznie przeciwdziałać z innowacją Peel Re-New!
Zaawansowane formuły na bazie wszechstronnych hydroksykwasów działają kompleksowo z efektem "RE-NEW"  zapewniając całkowitą odnowę wszystkich rodzajów skóry.
KOMPLEKSOWY EFEKT "RE-NEW"
Program Peel Re-New to współczesne podejście do złuszczania oparte na bazie alfa i beta hydroksykwasów. Umożliwia wielowarstwowy peeling w skutek czego pobudzeniu ulega proces odnowy komórek skóry  co skutkuje efektem Re-New. Poprawie ulegają liczne bio mechaniczne właściwości skóry oraz aktywowany jest szereg fizjologicznych, naturalnych procesów skórnych, które wraz z upływem lat ulegają stopniowemu osłabieniu.

Program RE-NEW  :
- przywraca skórze naturalną świeżość i zdrowy koloryt
- poprawia strukturę i wzmacnia funkcje barierowe skóry
- znacznie wygładza powierzchnię skóry i zmniejsza nieprawidłowości, np. blizny powstałe na skutek trądziku.
- ujednolica koloryt skóry, rozjaśnia i zmniejsza objawy przebarwień
- łagodzi problemy skóry tłustej i zanieczyszczonej
- stymuluje syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego, a tym samym poprawia ochronę skóry przed utratą nawilżenia, zmniejsza widoczne zmarszczki, ujędrnia oraz spowalnia starzenie.

REZULTATEM jest ogólna poprawa struktury skóry zarówno na poziomie naskórka jak i w głębszych jej partiach. Następuje zintegrowana odnowa skóry, której moc można poczuć i zobaczyć.
Skuteczność produktów Peel Re-New jest wynikiem działania wybranych hydroksykwasów. Chodzi o kwasy organiczne o małej masie molekularnej, które uchodzą za jedne z najskuteczniejszych w dziedzinie kosmetologii i dermatologii. Umożliwiają kontrolowane usunięcie warstwy rogowej i tym samym pobudzają proces odnowy w warstwie podstawnej naskórka. Poprzez usunięcie obumarłych komórek naskórka zwiększa się jednocześnie możliwość penetracji substancji aktywnych produktów kosmetycznych w głąb skóry. Ponadto hydroksykwasy mają również wiele innych, pozytywnych efektów, które różnią się w zależności od wybranego kwasu.
Seria Peel Re-New zawiera moc kwasów AHA (glikolowy i mlekowy) oraz BHA (salicylowy).

KWASY AHA  :
WŁAŚCIWOŚCI - to hydroksykwasy o niższej masie cząsteczkowej co pozwala na szybką penetrację w głębsze warstwy skóry , dlatego ich działaniu często towarzyszy uczucie mrowienia i ciepła na skórze (jest to normalna reakcja) . Hydrofilowe (rozpuszczalne w wodzie) cząsteczki , które nie przenikają przez łój skórny, a przechodzą wyłącznie przez wodne obszary skóry.
DZIAŁANIE - rozpuszczają desmosomy (podobne do kleju więzi), które łączą obumarłe komórki skóry i w ten sposób umożliwiają ich łuszczenie. Stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i przyspieszają powstawanie kwasu hialuronowego innych glukozaminoglikanów.
WSKAZANIA - do rewitalizacji kuracji odmładzających i rozjaśniających oraz/lub niwelowania niedoskonałości wszystkich typów skóry szczególnie suchej, dojrzałej, normalnej.
Kwas glikolowy , to kwas AHA o niższej masie cząsteczkowej , silne działanie złuszczające.
Kwas mlekowy , którego higroskopijne właściwości znacznie zwiększają naturalną wilgoć w skórze.
KWASY BHA   :
WŁAŚCIWOŚCI - hydroksykwasy o większej masie cząsteczkowej, których działanie powoduje mniej współistniejących reakcji w skórze. Lipofilowe (rozpuszczalne w oleju) cząsteczki , które rozpuszczają się w łoju skórnym, zatem przenikają głębiej do warstw łojów.
DZIAŁANIE - nie zrywają więzi między obumarłymi komórkami skóry  -efekt keratolityczny. Oczyszczają gruczoły łojowe, działają przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, regulują wydzielanie łoju, zapewniają efekt ściągający, zmniejszają powstawanie wyprysków, zaskórników i trądziku.
WSKAZANIA - zaleca się przede wszystkim do poprawy stanu skóry mieszanej i tłustej ze skłonnością do powstawania zanieczyszczeń , także do głębokiego oczyszczania wszystkich innych rodzajów skóry.
KWAS SALICYLOWY o działaniu oczyszczającym, przeciwbakteryjnym i przeciwzapalnym.

UWAGA !
Produkty Peel Re-New na bazie kwasów AHA i BHA , poprzez usunięcie warstwy rogowej tymczasowo zwiększają foto-wrażliwość skóry. W związku z powyższym Preparaty należy stosować w okresie od jesieni do wczesnej wiosny. W ciągu dnia przy ekspozycji słonecznej należy stosować ochronny rem z filtrem minimum SPF30.

WAŻNE WSKAZÓWKI:
• Przetestuj produkty PEEL RE-NEW przed ich użyciem. Odczekaj około 5 minut, a jeśli skóra stanie się bardzo czerwona lub poczujesz silne swędzenie lub pieczenie, spłucz produkt wodą i natychmiast nałóż Neutralizator. W przypadku silnej reakcji nie stosować produktów.
• Produkty PEEL RE-NEW nie są odpowiednie dla skóry bardzo wrażliwej, bardzo cienkiej, naczynkowej, uszkodzonej ani dla kobiet w ciąży, matek karmiących, pacjentów przewlekle chorych lub pacjentów po chemioterapii. Produktów (poza pianką oczyszczającą) nie należy stosować podczas zabiegów dermatologicznych, kąpieli słonecznych oraz przez tydzień po depilacji, mikrodermabrazji lub innych peelingach skóry. Produktu nie należy nakładać na skórę wokół oczu ani na okolice z makijażem permanentnym, tatuażem lub pieprzykami. Podczas aplikacji upewnij się, że wszystkie takie obszary są odpowiednio zabezpieczone. Przed jednoczesnym zastosowaniem jakiegokolwiek leku skonsultuj się z lekarzem.
• Produkty PEEL RE-NEW na bazie kwasów AHA (eksfoliator AHA, maska AHA, kremy AHA) nadają się do stosowania późną jesienią, zimą i wczesną wiosną; w przypadku użytku domowego powinny być używane WYŁĄCZNIE WIECZOREM. Podczas stosowania produktów należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia i chronić skórę w ciągu dnia kremem VITA DERMA SPF 30.
• Stosowanie produktów PEEL RE-NEW na bazie kwasów AHA i BHA może powodować zaczerwienienie skóry od łagodnego do umiarkowanego lub uczucie ciepła, mrowienia, kłucia lub pieczenia na skórze. Są to wszystko normalne reakcje wywołane działaniem kwasów AHA / BHA i wkrótce ustąpią. W przypadku nieoczekiwanych reakcji skórnych natychmiast spłucz produkt dużą ilością wody (eksfoliator BHA, kremy AHA) lub zneutralizuj skórę Neutralizatorem (eksfoliator AHA, maska AHA).
• W celu uzyskania najlepszych efektów profesjonalnych zabiegów PEEL RE-NEW należy wykonać serię 5–6 zabiegów w okresie 4–6 tygodni (1–2 aplikacje tygodniowo w przypadku Maski złuszczającej i maksymalnie 1 zabieg na tydzień w przypadku Strong Eksfoliator). Dla utrzymania uzyskanych efektów zalecamy dalszą specjalną pielęgnację w domu (kremy AHA).

Aqua, Glycolic Acid, Propylene Glycol, Ammonia, Pectin.
Ocena: 1 10
Przepisz kod:
weryfikator
 Cechy produktu
Właściwości
Przeciwzmarszczkowe
Rozjaśniające
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator