SPA Łóżko do masażu - podgrzewana leżanka kosmetyczna MP1505 Paris

  • Producent: Weelko
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 3 - 5 dni

9 190,00 zł


  • Koszt wysyłki już od: 0,00

Ekskluzywny, wspaniale wykonany stół do masażu i wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych. Elegancki, klasyczny o wspaniałych wykończeniach i pięknej formie, którą podkreśla jednolita, dwudzielna forma materaca z mołżiwością regulacji podparcia nóg. Idealnie nadaje się zarówno do gabinetów odnowy biologicznej, gabinetów kosmetycznych, salonów masażu i spa. Dwustopniowe podgrzewanie jest w cenie łóżka.
 
Bardzo stabilny i komfortowy sterowany elektrycznie za pomocą 2 siłowników:
elektrycznie regulowana wysokość położenia stołu (zakres 25cm)
elektrycznie regulowany kąt ustawienia podparcia pleców
sterowanie za pomocą pilota, sensorycznego (istnieje możliwość instalacji sterowania za pomocą pedału nożnego, za dopłatą).
 
Pod zdejmowalnym zagłówkiem otwór na twarz (do masażu pleców). Konstrukcja nogi stabilna, metalowa obudowana materiałem wspaniale imitującym drewno w kolorze mahoniu, wszystko bardzo estetycznie wykonane i dobrane stylistycznie. Rama leżnaki wykonana z masywnego drewna. Bardzo wysoki poziom wykończenia, materiały wysokiej jakości. Praktyczny, łatwy w utrzymaniu, obity skórą ekologiczną wyjątkowo miękką i przyjemną w dotyku. Tapicerka w kolorze białym w wersji podstawowej (możliwość zmiany koloru, za dopłatą).

Długość: 189cm
Szerokość: 70cm
Wysokość: 65cm - 90cm
Maksymalne obciążenie: 180kg
Masa całkowita: 86kg
Zasilanie: 230V/50Hz
Maksymalne zużycie energii elektrycznej: 15W / 51W z podgrzewaniem
 
Ocena: 1 10
Przepisz kod:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator