Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

KOC ELEKTRYCZNY BIAŁY

  • Producent: Activ
  • AS-21082
  • Dostępność: Pytaj sprzedawcę

899,00 zł  • Koszt wysyłki już od: 0,00

ZASTOSOWANIE :
-  Koc elektryczny znajduje zastosowanie w zabiegach na ciało: wyszczuplających lub antycelluliwych Zabiegi te polegają na zastosowaniu profesjonalnych preparatów kosmetycznych przyspieszających metabolizm, poprawiających spalanie tłuszczu, ułatwiających krążenie, wspomagających pozbywanie się toksyn, a następnie owinięciu ciała folią i okryciu  kocem elektrycznym.  Dzięki ciepłu, które rozszerza naczynia skórne substancje odżywcze łatwiej i szybciej wchłaniają się do skóry dając o wiele lepsze efekty.
Stosowanie koca kosmetycznego ułatwia modelowanie sylwetki i pielęgnację skóry. W połączeniu z preparatami do odnowy i pielęgnacji ciała działa wyszczuplająco, regeneruje skórę, wspomaga leczenie rozstępów i cellulitu, poprawia cyrkulację krwi i metabolizm wewnątrzkomórkowy.
- Podgrzewany koc elektryczny do zabiegów na ciało. W trakcie zabiegu wytwarzane jest terapeutyczne ciepło wpływające na układ krążenia, dotlenienie komórek oraz rozluźnienie spiętych mięśni. Fantastyczne doznania ciepła podczas zabiegu zrelaksują i odprężą każdego zmęczonego i zestresowanego klienta salonu kosmetycznego. Z kocem elektrycznym już każdy zabieg będzie przyjemny.
- Terapia cieplna przynosi ulgę przy bólach stawów, skurczach i napięciach mięśni oraz reumatyzmie. Koc może być stosowany w fizykoterapii.
Koc elektryczny - Termoterapia - zmywalny wykonany z tworzywa sztucznego (eco skóra)
Produkt Polski
 
Dane techniczne:
Napięcie zasilania: U = 230 V
Częstotliwość f = 50 Hz
Moc całkowita: P = 2x90 W
Regulacja mocy: 2x2-stopniowa:
I - 45 W, I - 45 W
II - 90 W, II - 90 W
Stopień zabezpieczenia przed porażeniem: Kl. II
Wymiary gabarytowe: 1600x1400 mm
Ciężar: 3200g
Opakowanie indywidualne: torba foliowa
Opakowanie zbiorcze: pudło z tektury
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator