Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

Urządzenie 2 w 1 LIPO-FIT LF200

  • Producent: Biomak
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 1 - 3 dni

699,00 zł  • Koszt wysyłki już od: 0,00

Dwa aparaty w jednym. Aparat do liposukcji (rozbijanie tkanki tłuszczowej - ciało oraz wprowadzanie preparatów - twarz)  LIPO-FIT DUO LF 200.

Aparat wyposażony jest w akumulator dzięki, któremu możemy pracować bez zasilacza.

Zabieg urządzeniem Lipo-Fit usprawnia wymianę komórkową, organizm dużo lepiej przyswaja związki odżywcze i znacznie szybciej pozbywa się szkodliwych produktów przemiany materii. Bardzo praktyczną zaletą aparatu LF 200 Duo jest jego wszechstronne zastosowanie, zarówno do ciała, jak i do twarzy.

Przy włączonej opcji 1 MHz (czerwona dioda), wykonujemy zabiegi nie tylko na ciele, ale również możemy zadbać o lepszy wygląd naszej skóry na twarzy. Przy pomocy urządzenia Lipofit Duo LF200 można wykonać szereg zabiegów takich jak: pod oczy, na naczynka, na przebarwienia, ujędrniający, dotleniający, przeciwzmarszczkowy, rewitalizujący i do cery trądzikowej.

Zabiegi na twarz wykonujemy co 2 dni lub codziennie przez okres 10 -12 dni, a następnie zalecamy miesięczną przerwę. Podczas tej przerwy dobrze jest stosować preparaty bez użycia urządzenia, jako podkład pod krem. Np. Preparat nr 9 lub 1, bądź też dowolny inny z posiadanych. Po tak wykonanej serii kolejne zabiegi podtrzymujące efekt wykonujemy w zależności od wieku i kondycji skóry nie częściej niż co 2 - 4 tygodnie.

Dla podtrzymania efektu powinno się używać kremu Beauty&Young, który ma działanie liftingujace z szybkim skutkiem. Krem ten zwiększa syntezę kolagenu w skórze.

 Przeczytaj instrukcje obsługi ->> kliknij

Wyposażenie:

- aparat Lipo-Fit DUO LF 200
- zasilacz 12-15V/0,5A
- instrukcja obsługi

Dane techniczne:

- Zasilanie: akumulator 9,6V
- Moc pobierana 7 W
- Częstotliwość ultradźwięków 20kHz +/- 1kHz
- Częstotliwość ultradźwięków 1MHz +/- 20kHz
- Max. natężenie ultradźwięków 0,5W/cm2
- Wymiary 163dł. x 50szer. mm-Ciężar ~0,5 kg


Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator