Nożyczki liftinujące Fale Radiowe

  • Producent: Abacosun
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 48 godzin

Cena widoczna po zalogowaniu


  • Koszt wysyłki już od: 12,99

Nożyczki Liftingujące – wytnij zmarszczki !

Nożyczki liftingujące to długo oczekiwane urządzenie oferujące zabiegi, które w sposób całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny „wycinają” zmarszczki, napinają i ujędrniają skórę.

Jest to urządzenie oferujące mistrzowskie, globalne zabiegi przeciwzmarszczkowe. Do tej pory nie istniał zabieg, który działa kompleksowo na skórę i mięśnie i daje spektakularne efekty w tak krótkim czasie. Przywraca on witalność i energię komórkom, stymuluje ich odnowę, wzmacnia i regeneruje mięśnie.

Efekt jakiego nie zapewni żaden krem! Ten innowacyjny zabieg jest niezbędny w każdym gabinecie kosmetycznym.

Spektakularne  rezultaty

Spłycone zmarszczki

Natychmiastowe napięcie skóry

Ujędrnione  ramiona

Urządzenie wykorzystuje zdolność naszego organizmu do samoregeneracji, aktywując procesy odnowy komórkowej. Jest to więc terapia naturalna i przyjazna dla pacjenta.

Nożyczki liftingujące emitują multipolarne fale radiowe i sześć skutecznych rodzajów bioprądów, które są także stosowane w medycynie i fizjoterapii. Każdy z nich charakteryzuje się różną częstotliwością, czasem trwania impulsu, przez co stymuluje regenerację skóry oraz mięśni na różnym poziomie.

Bioprądy wzmacniają mięśnie, polepszają ich jędrność i elastyczność. Zwiększenie masy mięśniowej automatycznie skutkuje polepszeniem napięcia i wygładzeniem skóry.

Biolifting polega na stymulacji zachodzącej na poziomie skóry właściwej.

Podczas bioliftingu następuje stopniowa odnowa komórek, które z różnych przyczyn uległy destrukcji. Zwiększa on syntezę kolagenu, elastyny i ATP redukując zmarszczki i przyczyniając się do ogólnej poprawy witalności i metabolizmu skóry. Biostymulajca poprawia także ruch limfy, oczyszcza dogłębnie skórę z zanieczyszczeń i resztek makijażu, polepszając jej koloryt oraz redukując cienie pod oczami.

Dodatkowy efekt wypełnienia zmarszczek otrzymujemy dzięki aplikacji multipolarnych fal radiowych, które aktywują wytwarzanie kolagenu i elastyny działając jak zastrzyk młodości.

Podczas zabiegu odczuwane jest przyjemne ciepło, gdyż podgrzewane są włókna kolagenowe, co wywołuje ich kurczenie, napinanie i regenerację. Pobudzone zostają fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny, co zwiększa gęstość, elastczyność oraz napięcie skóry.

Skuteczność zabiegów potęgują także energie termoterapii, wiborterapii i chromoterapii, które są aplikowane jednocześnie z innymi energiami.

ZABIEGI

W trakcie zabiegu, który trwa około 30-50 minut pobudzany jest do regeneracji każdy punkt na twarzy, szyi i dekolcie. Na zakończenie liftingu kosmetyczka stosuje multipolarne fale radiowe.

Zabiegi oddziaływają na usprawnienie funkcji życiowych komórek. Podczas stymulacji pobudzane zostają naturalne możliwości naszego organizmu do walki z procesami destrukcyjnymi.

Znaczne napięcie i gładkość skóry jest odczuwalna i widoczna już po pierwszym liftingu.

W zależności od kondycji skóry wykonuje się serię około 3- 8 zabiegów.

EFEKTY

spłycenie zmarszczek

poprawa napięcia i elastyczności skóry

zwiększona gęstość skóry

redukcja opuchlizny

wygładzenie skóry

poprawa owalu twarzy

regeneracja skór trądzikowych

spłycanie rozstępów

rozjaśnienie przebarwień

regeneracja każdego punktu na twarzy

polepszenie dotlenienia i odżywienia

Programy: Multipolarne fale radiowe oraz Ems, bio-mikroprądy, mikroprądy, prąd biostymulujący, prądy Tens oraz prąd galwaniczny.

Unikalność i skuteczność Nożyczek Liftingujących polega na zastosowaniu różnych kształtów fal, które zostały opracowane przez specjalistów tak, aby zapewnić najwyższą efektywność i jednocześnie komfort. Nowatorskie zastosowanie kształtów fal jest sekretem urządzenia.

1. EMS -wzmacnia osłabione mięśnie i pomaga odbudować ich masę dając efekt liftingujacy. Zabieg pobudza tez cyrkulację krwi polepszając odżywienie i dotlenienie tkanek. Szybka mikropulsacja 50-200 razy na sekundę aktywuje rytmiczną pracę mięśni przez co następuje ich szybsza regeneracja.

2. BIO-MIKROPRĄDY – to mikroprądy o niskiej częstotliwości i 3 rodzajach kształtu fal, które automatycznie i naprzemiennie zmieniają się podczas zabiegu. Działają intensywnie regeneracyjnie, aktywują metabolizm komórkowy, nadają skórze elastyczność.

3. MIKROPRĄDY- przywracają równowagę bioelektryczną uszkodzonych komórek, zwiększają wytwarzanie ATP i kolagenu. Mikroprądy posiadają właściwości regeneracyjne oraz wzmacniające metabolizm skóry i tkanki mięśniowej. Pod wpływem mikroprądów następuje przyspieszenie odnowy komórkowej, a działanie liftingowe jest długotrwałe i efektywne.

4. PRĄD BIOSTYMULUJĄCY wywołuje skurcz mięśni w trakcie jego przepływu, a impulsy oddziaływają w krótkich odstępach czasu. Zabieg wzmacnia, tonizuje i ujędrnia mięśnie. Polepsza metabolizm w tkance mięśniowej oraz podnosi ukrwienie skóry w miejscu działania.

Program ten działa lekko drenażowo i jest też polecany dla cer wrażliwych i problematycznych.

5. PRĄDY TENS - stymulują pracę mięśni, regenerują skórę i tkankę mięśniową polepszając ich jędrność i napięcie. Poprawia się elastyczność skóry, która utraciła jędrność, wypłycają się zmarszczki oraz zmniejsza uczucie napięcia.

6. PRĄD GALWANICZNY ( +) – polaryzacja dodatnia

7. PRĄD GALWANICZNY ( -) – polaryzacja ujemna

Prąd galwaniczny polepsza penetrację aktywnych składników. Stosowany także do dezinkrastacji z użyciem soli fizjologicznej.

Opcjonalne wyposażenie:

Sonda Y - jej kształt sprawia, że jest także doskonała do zabiegów na ciało, w szczególności na ramiona i kolana. Sonda zakończona jest wypustkami. Działanie bioprądów wspomaga chromoterapia - kolor czerwony, która działa rewitalizująco, stymuluje cyrkulację krwi i pobudza metabolizm komórek skóry.

Przyjemny masaż daje doskonale efekty naprężenia ciała, redukuje zwiotczenie ramion intensywnie regenerując i wzmacniając mięśnie.

Sonda owalna jest przeznaczona do masażu na twarz, szyję, dekolt i ciało. Pozwala ona wykonać także masaż wibracyjny i termiczny. W krótkim czasie ujędrnia i regeneruje skórę oraz działa intensywnie liftingująco. Ze względu na dużą powierzchnię sondy zabieg nie musi być precyzyjny, jej powierzchnia oddziaływania skraca też czas zabiegu.

Sonda Y (ramiona, nogi)1450
Sonda owalna – płaska (z masażem wibracyjnym)1790
Sonda do mezoterapii bezigłowe)1850
Podstawa do aparatu1790
 Cechy produktu
Rodzaj urządzenia
fale radiowe
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator