Fale Radiowe G-spa MagicRF + szkolenie gratis u klienta!

  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 48 godzin

34 900,00 zł


  • Koszt wysyłki już od: 19,00


Przedstawiamy Państwu najnowsze urządzenie RF bipolarne MagicRFv1 o częstotliwości 5Mhz z chłodzeniem tkanek podczas zabiegu.

Aparat posiada 3 głowice zabiegowe:

1. MagicRF głowica do ciała:
Przeznaczona do stosowania na ciało. Redukuje cellulit, modeluje figurę, wygładza strukturę skóry, pobudza redukcję tłuszczu, pomaga eliminować toksyny i wzmacnia naskórek.

2. MagicRF głowica średnia z chłodzeniem:
Głowica ta ma bezpośrednio wbudowany układ chłodzenia. Przeznaczona do stosowania na twarz, szyję i ręce. Kształtuje, napina i unosi profil twarzy, likwiduje zmarszczki, zwiększa elastyczność skóry, zwęża rozwarte pory, rozjaśnia przebarwienia w skórze i nadaje jej gładkość.

3. MagicRF - głowica precyzyjna:
Przeznaczona do stosowania na okolice oczu, ust, na nos i dłonie. Usuwa i redukuje worki pod oczami oraz zmarszczki. Wygładza głębokie zmarszczki, początkuje wzrost nowego kolagenu i zwęża rozwarte pory. Wzmaga drenaż limfatyczny, usuwa toksyny, rozjaśnia skórę i nadaje jej gładkość.

Stosując zastrzeżoną przez producenta technikę modulacji bipolarnych fal radiowych RF (Radiofrequency) MagicRF połaczonych z nowoczesnym, dwuetapowym systemem chłodzenia powierzchni poddawanej zabiegowi, uzyskujemy niespotykane dotąd rezultaty w napinaniu skóry oraz wypłycaniu bruzd i zmarszczek.
Fale radiowe aplikowane poprzez specjalne głowice urządzenia MagicRF V1 pochłaniane przez tkanki na dokładnie określonej głębokości, wytwarzają ciepło które powoduje szybkie napięcie włókien kolagenowych n aobszarze poddanym zabiegowi.  Moment napięcia starego, zdeformowanego kolagenu pod wpływem działania MagicRF V1, jest początkiem procesu tworzenia nowych, elastycznych włókien kolagenowych. Nowe włókna w miarę swojego wzrostu zagęszczają tkanki wypełniając wszystkie wolne przestrzenie. Zjawisko to widoczne jest dla klienta jako wypełnienie zmarszczek i podniesienie opadających części ciała. Skóra staję się bardziej napięta, gładka i jędrna w dotyku a obszary zdeformowane cellulitem wygładzają się i uelastyczniają.

Dane techniczne:

 – Częstotliwość nośna RF (CF): 5 MHz
 – Częstotliwości modulacyjne RF (MF): Focus 3D, częstotliwość zastrzeżona przez producenta
 – Modulacja: Focus 3D, częstotliwości zastrzeżone przez producenta
 – Regulacja intensywności: 0-100% co 10%
 – Podwójny system chłodzenia: woda + półprzewodniki zimna
 – Temperatura chłodzenia: 3 poziomy: * 10ºC  ** 2,5ºC  *** -5ºC
 – Moc: 50WGłowica do twarzy: 5cm (z kontaktowym ogniwem chłodzącym)
 – Głowica mini - rozpiętość elektrod: 1,6cm
 – Głowica do ciała: 8,4cm

Wymiary w cm gł. x szer. x wys. 40 x 45 x 100
Waga urządzenia: 30kg
Wymogi elektryczne: 100/110 V lub 200/240V, 50-60Hz

 

 

 Cechy produktu
Rodzaj urządzenia
fale radiowe
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator