Kozmetika Afrodita- Thermo Modelage maska gipsowa- 400g

Cena widoczna po zalogowaniu

Maska TERMO MODELAGE to maska, dzięki której dostarczamy najwydajniejsze aktywne składniki preparatów kosmetycznych. Sposób działania bazuje na uwalnianiu ciepła, hyperemii (przekrwieniu skóry) i przyspieszeniu przepływu limfy. Dzięki temu możliwe jest pełne wykorzystanie aktywnych substancji w produktach pielęgnacyjnych. Po zabiegu z maską TERMO MODELAGE skóra jest gładka, miękka, zdrowa i świeża. Poza tym jest odpowiednio odżywiona, nawilżona i napięta.

Stosowanie: Maskę i katalizator mieszamy w odpowiednim naczyniu (plastikowym, szklanym lub porcelanowym), dolewamy letniej wody lub herbaty ziołowej i grubszą szpatułką szybko - w ½ minuty - możliwie najdokładniej rozcieramy tak, by otrzymać papkę o dość gęstej konsystencji. Skórę dokładnie oczyszczamy, nanosimy odpowiedni skóry krem lub maskę w warstwie co najmniej 1 mm i rozpoczynamy proces nakładania i modelowania maski TERMO MODELAGE.
W momencie, kiedy zakończymy formowanie maski, nastąpi samoczynny proces nagrzewania do 38°C, po czym rozpocznie się stopniowe ochładzanie. Jeśli chcemy przedłużyć czas nagrzewania, musimy przykryć maskę ciepłym ręcznikiem tak, aby nos, usta i skóra wokół oczu pozostały odsłonięte. Maskę pozostawimy na 20 do 30 min., po czym ją usuwamy. Tamponem z waty usuwamy także nadmiar preparatu pielęgnacyjnego, którego skóra nie wchłonęła. (dokładna instrukcja dołączona jest do opakowania Maski Termo Modelage).

Aktywne składniki: sole termalnie aktywne z katalizatorem
 Cechy produktu
Forma
Maska
Właściwości
Odżywcze
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator