SPA Łóżko do masażu, leżanka kosmetyczna Vienna

  • Producent: Weelko
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 7 - 14 dni

7 359,00 zł


  • Koszt wysyłki już od: 249,00

Ekskluzywny, wspaniale wykonany stół do masażu i zabiegów pielęgnacyjnych. Elegancki, klasyczny o wspaniałych wykończeniach i pięknej formie. Idealnie nadaje się zarówno do gabinetów odnowy biologicznej, gabinetów kosmetycznych, salonów masażu i spa.

sterowany elektrycznie za pomocą 3 siłowników:

- elektrycznie regulowana wysokość położenia stołu (zakres 25cm)

- elektrycznie regulowany kąt ustawienia podparcia pleców

- elektrycznie regulowany kąt ustawienia podparcia podudzi, dzięki czemu ciało pacjenta układa się w bardzo komfortowy, ergonomiczny sposób.

Sterowanie wbudowane w konstrukcję stołu, pilot ręczny za dopłatą. Istnieje również możliwość instalacji sterowania za pomocą pedału nożnego, za dopłatą. Pod zdejmowalnym zagłówkiem otwór na twarz (do masażu pleców). Konstrukcja metalowa obudowana materiałem wspaniale imitującym drewno w kolorze mahoniu, wszystko bardzo estetycznie wykonane i wspaniale dobrane stylistycznie. Bardzo wysoki poziom wykończenia, materiały wysokiej jakości. Praktyczny, łatwy w utrzymaniu, obity skórą ekologiczną wyjątkowo miękką i przyjemną w dotyku. Tapicerka w kolorze białym w wersji podstawowej (możliwość zmiany koloru, za dopłatą).

Opis

Długość: 193cm
Szerokość: 72cm
Wysokość: 65cm - 91cm
Maksymalne obciążenie: 180kg
Masa całkowita: 83kg
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator