Megashape

 • Producent: Abacosun
 • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 48 godzin

Cena widoczna po zalogowaniu


 • Koszt wysyłki już od: 0,00

Zabiegi MegaShape

Głębsze warstwy skóry i tkanka tłuszczowa zostają rozgrzane dzięki emisji fali radiowej. Jednoczesne wykorzystanie masażu podciśnieniowego pozwala na precyzyjne rozmasowanie złogów tłuszczowych. Efekt wzmacnia zastosowanie lasera. Wiązka światła podczerwonego stymuluje lipolizę oraz polepsza jędrność skóry.

W przypadku ultradźwięków, które efektywnie pomagają zredukować tkankę tłuszczową dodatkowo zastosowano podciśnienie co zwiększa efektywność.

Zabiegi na twarz zwiększają elastyczność skóry, polepszają jej kondycję i pomagają spłycić zmarszczki.

Zabiegi na ciało i twarz wykonywane są w serii. Po każdym zabiegu obserwujemy poprawę stanu skóry, jędrności oraz wygładzenie cellulitu. Ciało w miejscach wykonywania masażu staje się wymodelowane i gładsze.

Głowice MegaShape

Megashape wykorzystuje aż pięć technologii. Potęgują one efekty zabiegów, działają na tkanki powierzchowne, głębiej położone oraz na układ limfatyczny.

W zależności od problemu estetycznego i obszaru ciała możemy wybrać jedną z czterech głowic dostarczanych wraz z aparatem.

4 głowice = intensyfikacja efektów

Mała z trzema, wymiennymi nakładkami do stosowania wokół oczu, na twarz, szyję i dekolt. Emitowane energie: fala radiowa, laser podczerwony i masaż podciśnieniem.

Średnia jest przeznaczona na ramiona, plecy, brzuch, talię, pośladki, uda i łydki. Wykorzystane energie: fala radiowa, laser podczerwony, masaż podciśnieniem.

Duża sferyczna jest dedykowana do zabiegów na ramiona, plecy, talię, pośladki, uda, łydki i brzuch. Zastosowano w niej fale radiowe, laser podczerwony, masaż podciśnieniem i rolki sferyczne. Istnieje możliwość wyboru obrotów rolek: w prawo, w lewo lub do środka lub ich wyłączenia. Prędkość obrotu jest regulowana od 0-5.

Duża, w której wykorzystano ultradźwięki niskiej częstotliwości z podciśnieniem. Polecana jest na plecy, ramiona, brzuch, talię, pośladki, uda i łydki.

 

Skuteczność zabiegów zawdzięczamy zastosowaniu następujących metod:

Masażowi próżniowemu

Masażowi próżniowemu z rolkami sferycznymi

Fali radiowej

Ultradźwiękom niskiej częstotliwości

Laserowi - światło podczerwone

Masaż podciśnieniowy i rolki sferyczne

Masaż podciśnieniowy w połączeniu z falami radiowymi i laserem podczerwonym rozbijają tkankę tłuszczową, rozmasowują złogi cellulitu i wygładzają skórę. Zabiegi aktywują zarówno tkanki powierzchowne, jak i głęboko położone. Mobilizują komórki tłuszczowe rozmasowując je oraz redukując ucisk na naczynia krwionośne wywołane przez cellulit. Wpływa to także na poprawę jakości skóry.

Dzięki masażowi głowicą z rolkami sferycznymi skutecznie stymulujemy tkankę łączną, przywracając krążenie żylne i limfatyczne, co ma znaczenie w eliminacji tkanki tłuszczowej. Głowica zasysa fałdy skóry, jednocześnie rolki sferyczne masują je wygładzając cellulit, stymulując detoksykację i odżywienie tkanek.

Fala radiowa

Fala radiowa wywołuje wzrost temperatury tkanek. Energia dociera do adipocytów co wspomaga krążenie krwi i metabolizm komórek tłuszczowych oraz usuwanie toksyn z obszaru zabiegowego.

Podwyższona temperatura wywołuje efekt lipolizy – pomaga rozbić tkankę tłuszczową przyczyniając się do redukcji cellulitu.

Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny działając regenerująco i polepszając jakość oraz jędrność skóry.

Ultradźwięki niskiej częstotliwości

W Megashape wykorzystano nowatorskie zastosowanie ultradźwięków, które są emitowane wraz z podciśnieniem, co potęguje efekty. Już bezpośrednio po zabiegu odczuwalne jest „rozluźnienie” tkanki tłuszczowej. Ultradźwięki niskiej częstotliwości są więc skuteczną metodą niszczenia komórek tłuszczowych.

Zastosowana technologia pozwala na wywołanie w tkankach efektu kawitacji , generując mikroskopijne „bąbelki” , które następnie implodują (zapadają się). Siła tej reakcji powoduje rozerwanie ściany komórkowej adipocytów i uwolnienie ich zawartości do przestrzeni międzykomórkowej. Trójglicerydy uwolnione w tym procesie są następnie metabolizowane przez wątrobę i usuwane przez nerki.

Metoda ta pozwala na uzyskanie efektów porównywalnych do liposukcji, ale jej zaletą jest bezinwazyjność z zachowaniem wysokiej skuteczności.

Laser 940 nm

Dodatkowym wsparciem dla uzyskania satysfakcjonujących efektów jest zastosowanie lasera o długości fali 940nm.

Laser wykorzystuje światło podczerwone, które oddziałuje na komórki tłuszczowe i komórki skóry. Polepsza mikrokrążenie i dotlenienie tkanek. Pomaga w procesie lipolizy i aktywuje metabolizm tłuszczu co prowadzi do wygładzenia cellulitu. Zostają pobudzone także fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny co zwiększa elastyczność i napięcie skóry.

Dzięki długości fali 940 nm oddziałuje na stymulację uwalniania ATP, wykazując jednocześnie zdolność do aktywowania metabolizmu komórkowego.

MegaShape to doskonały zabieg antycellulitowy, ujędrniający i wyszczuplający. Zwiększa elastyczność skóry, odżywienie i dotlenienie tkanek.

Dodatkową zaletą zabiegów Megashape jest zmniejszenie napięcia mięśni.

MegaShape dzięki zastosowaniu terapii hybrydowej daje spektakularne efekty w porównaniu z metodami wykorzystującymi każdą z energii oddzielnie.

Efekty zabiegów MegaShape

Dzięki zabiegom Megashape uzyskujemy:

 • redukcję tkanki tłuszczowej
 • wygładzenie cellulitu i modelowanie sylwetki
 • zmniejszenie obwodów ciała
 • wyrównanie powierzchni tkanki podskórnej
 • ujędrnienie skóry
 • wygładzenie skóry
 • zmniejszenie obrzęków
 • oczyszczenie organizmu z toksyn
 • uelastycznienie blizn
 • zmniejszenie bolesności mięśni i stawów
 • poprawę samopoczucia

 

Zapewniamy wsparcie posprzedażowe - szkolenie, transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konsultacje telefoniczne dotyczące wykonywania zabiegów, możliwość kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wsparcia technicznego,

Istnieje możliwość zakupu na raty w formie leasingu.

Kiedy stosować zabiegi MegaShape:

 • modelowanie sylwetki
 • zabiegi antycellulitowe
 • redukcja tkanki tłuszczowej (eliminują miejscowo tkankę tłuszczową)
 • zabiegi drenażowe
 • ujędrnianie skóry na ciele i twarzy
 • odmładzanie - zabiegi przeciwzmarszczkowe

DANE TECHNICZNE

Fala radiowa: 1 Mhz

Laser: 940 nm

Prędkość obrotu rolek sferycznych: 0-36r/m – możliwość regulacji

Ultradźwięki – kawitacja: 40KHZ

Podciśnienie: 30-85Kpa z regulacją poziomu mocy 1-8

Wymiar aparatu: 44cm*59cm *124cm

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator