Naklejki Roses

8,90 zł


  • Koszt wysyłki już od: 14,99

Marzysz o precyzyjnych zdobieniach i modnych kształtach ale brak Ci czasu lub wprawionej ręki? Dzięki wodnym naklejkom do paznokci w zaledwie kilka chwil stworzysz efektowny manicure, w którym efekt końcowy ograniczony będzie tylko i wyłącznie Twoją wyobraźnią!

Wodne naklejki do paznokci cechuje oszałamiający efekt w zaledwie kilka chwil. Aplikacja polega na wycięciu naklejki, zwilżeniu jej wodą i przeniesieniu na przetartą, utwardzoną warstwę lakieru hybrydowego lub żelu. Po dopasowaniu naklejki całość należy pokryć lakierem nawierzchniowym i utwardzić całość w lampie.

Wodne naklejki do paznokci Roses Mistero Milano to wyjątkowo piękne połączenie głęboko czerwonych i herbacianych róż w towarzystwie owoców czerwonej jagody, na tle zielonych liści. Wodne naklejki do paznokci Roses to rozwiązanie dla niepoprawnych romantyczek marzących by paznokcie były odzwierciedleniem ich artystycznej duszy. Arkusz naklejek składa się z 10 uzupełniających się, urokliwych obrazów róż, które sprawią, że Ty i Twój manicure będziecie wyjątkowe.

Wodne naklejki do paznokci Roses z pewnością pokochają wszystkie Kobiety, które stawiają na wyjątkowy, przykuwający spojrzenia manicure hybrydowy. Naklejki dostępne są w uniwersalnym kształcie i rozmiarach co pozwala dopasować je do płytki paznokci większości kobiet.

Wodne naklejki do paznokci Roses to niepowtarzalne ozdoby, które charakteryzują się niezwykle wysoką jakością wykonania. Naklejki są wyjątkowo solidne, wytrzymałe i odporne na rozerwanie - idealnie przylegają do płytki paznokcia, a  po aplikacji topu  i ewentualnym opiłowaniu krawędzi paznokcia – są minimalnie wyczuwalne na paznokciach, zapewniając przyjemne użytkowanie.

Sposób użycia
  1. Przy pomocy nożyczek wytnij wzór naklejki z arkusza.
  2. Zwilż naklejkę wodą, aby swobodnie zsunąć ją z arkusza.
  3. Umieść naklejkę na przetartą warstwę utwardzonego lakieru hybrydowego bądź żelu.
  4.  Wygładź ewentualne nierówności i wyrównaj krawędzie pilnikiem.
  5. W zależności od rozmiaru wzoru nałóż jedną lub dwie warstwy lakieru nawierzchniowego.

Naklejki nadają się do użycia z lakierami klasycznymi, hybrydowymi oraz żelami uv.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator