Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

Peeling Kawitacyjny BN-232A

879,00 zł

  • Zarejestruj się jako profesjonalista a otrzymasz dodatkowy rabat!

  • Koszt wysyłki już od: 0,00

Peeling kawitacyjny to jeden z najpopularniejszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Jeśli chcesz proponować więcej niż inne salony urody wybierz najnowsze urządzenie Peeling Kawitacyjny BN-232A.
Aparat to nowość na rynku. Testy wykazały, że zabieg wykonywany przez urządzenie kosmetyczne Peeling Kawitacyjny BN-232A daje znakomite efekty.
Nic dziwnego ! – ulepszona konstrukcja oraz rewelacyjne parametry techniczne robią swoje. Zainwestuj w rozwój salonu oraz satysfakcję swoich klientów.

Funkcje:
Skin Scrubber (peeling kawitacyjny).

Skin scrubber - peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Peeling kawitacyjny jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona. Jest to zabieg bezbolesny odczuwany zwykle jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami i/lub sonoforeza i jonoforeza i inne).


Dane techniczne:
Zasilanie: 220V
Częstotliwość drgań 28kHz
Pobór mocy: 13.5W
Waga: 3.7kg
Wymiary urządzenia: 29x27x17cm
Wymiary opakowania: 38x36x30cm
Gwarancja: 2 lata


Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

 Cechy produktu
Funkcje
peeling kawitacyjny
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator