Fotel kosmetyczny MP 4235 PODGRZEWANY

  • Producent: Weelko
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 7 - 14 dni

8 390,00 zł


  • Koszt wysyłki już od: 249,00

Nowoczesny fotel kosmetyczny  4235 z pełną regulacją elektryczną oraz opcją instalacji podgrzewania siedziska i oparcia pleców. HS 4235 to klasyczna, ponadczasowa i uniwersalna konstrukcja bardzo dobrze sprawdzająca się zarówno w gabinetach lekarskich, kosmetycznych jak i ośrodkach SPA.

Dzięki swojej niewymuszonej elegancji i zgrabnej sylwetce ten elektryczny fotel kosmetyczny znajduje nabywców ceniących go za wszechstronność i wielozadaniowość. 

Specyfikacja:

- elektrycznie dostosowywana wysokość położenia całego fotela w zakresie 39cm;

- elektrycznie regulowany kąt położenia oparcia tułowia;

- elektrycznie regulowany kąt położenia podparcia nóg;

- sterowanie wbudowane w konstrukcję fotela. Pilot ręczny i/lub sterowanie nożne dostępne jest za dopłatą.

Fotel kosmetyczny HS 4235 dostępny może być także w wersji 4-siłownikowej, w której dodatkowy siłownik steruje ustawieniem kąta samego siedziska, tworząc tzw. kołyskę, dzięki czemu ciało klienta lekko zapada się w fotelu, układając się w wygodną, ergonomiczną pozycję, w której nogi usytuowane są powyżej poziomu siedziska, pozwalając spędzać wygodnie czas nawet podczas długich zabiegów, poprawiając zarazem krążenie.

Na życzenie i za dopłatą fotel może zostać wyposażony w dwustopniowy system grzewczy siedziska oraz podparcia pleców, który wyraźnie podnosi komfort pacjenta podczas zabiegu, wpływa na pogłębienie odczucia relaksu i może być stosowany jako element niektórych zabiegów, w których zalecane jest zewnętrzne ogrzanie ciała pacjenta.

Podnóżek fotela jest mechanicznie rozsuwany przez co wydłuża fotel o dodatkowe 15cm.

W oparciu znajduje się otwór na twarz niezbędny do przeprowadzenia zabiegów, w trakcie których pacjent musi leżeć na brzuchu.

Podłokietniki są mobilne (w zakresie 180°) i synchronicznie zmieniają swe położenie w momencie regulacji kąta oparcia pleców, zawsze pozostając w poziomym, komfortowym ułożeniu.

Po przełożeniu podłokietników w stronę zagłówka poprawia się bezpośredni dostęp z boku fotela do pacjenta, a przy zabiegach np. masażu pleców poprawia się komfort ułożenia ramion klienta.
 
Fotel kosmetyczny HS 4235 jest nośny do 180kg, dając dużą rezerwę masy i stabilność w trakcie zabiegów. 

Tapicerka fotela wykonana jest z ekologicznej imitacji skóry doskonałej jakości. Obicie jest przyjemne i miłe w dotyku, zarazem bardzo trwałe i odporne na szorowanie i działanie środków dezynfekujących.

W wersji podstawowej tapicerka fotela jest jednolicie biała, za dopłatą istnieje możliwość obicia w innych, prawie dowolnych kolorach.

Opis

Długość: 184cm
Szerokość: 60cm; 85cm z podłokietnikami
Wysokość: 59cm - 98cm
Maksymalne obciążenie: 180kg
Masa całkowita: 88kg
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator