SPA Łóżko do masażu XENOS podgrzewane

  • Producent: Weelko
  • Dostępność: Pytaj sprzedawcę

10 490,00 zł


  • Koszt wysyłki już od: 299,00

Więcej informacji

Wyjątkowe, drewnopodobne wykończenie w kolorze szlachetnego buku i na stabilnej konstrukcji - Xenos  2256 to wyjątkowa propozycja - stół do masażu i zabiegów pielęgnacyjnych. Elegancki, klasyczny o wspaniałych wykończeniach i pięknej formie. Idealnie nadaje się zarówno do gabinetów odnowy biologicznej, gabinetów kosmetycznych, salonów masażu i spa. 

sterowany elektrycznie za pomocą 3 siłowników:

- elektrycznie regulowana wysokość położenia stołu (zakres 35cm!)

- elektrycznie regulowany kąt ustawienia podparcia pleców

- elektrycznie regulowany kąt ustawienia podparcia podudzi, dzięki czemu ciało pacjenta układa się w bardzo komfortowy, ergonomiczny sposób.

Istnieje możliwość instalacji sterowania za pomocą pedału nożnego, za dopłatą. W wezgłowiu otwór na twarz (do masażu pleców). Konstrukcja metalowa obudowana materiałem wspaniale imitującym drewno w kolorze ciemnego buku, wszystko bardzo estetycznie wykonane i wspaniale dobrane stylistycznie. Bardzo wysoki poziom wykończenia, materiały wysokiej jakości. Praktyczny, łatwy w utrzymaniu, obity skórą ekologiczną wyjątkowo miękką i przyjemną w dotyku. Tapicerka w kolorze białym w wersji podstawowej (możliwość zmiany koloru i instalacji podgrzewania, za dopłatą).

Opis

Długość: 199cm
Szerokość: 76cm
Wysokość: 65cm - 95cm
Maksymalne obciążenie: 180kg
Masa całkowita: 89kg
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator