Makijaż permanentny BH-503

4 499,00 zł  • Koszt wysyłki już od: 0,00

Coraz więcej pań decyduje się na profesjonalny makijaż permanentny, dzięki któremu wygląda się zjawiskowo, świeżo i elegancko  o każdej porze dnia i nocy.

Proponujemy Ci nowość na rynku – urządzenie do makijażu permanentnego BH-503. Ten zaawansowany sprzęt kosmetyczny pozwala wykonać makijaż permanentny z wielką precyzją i dokładnością.  Nowoczesne rozwiązania techniczne gwarantują sterylność i najwyższe standardy higieny. Materiały doskonałej jakości (stop aluminium z utwardzaną powierzchnią) sprawia, że urządzenie do makijażu permanentnego BH-503 jest wyjątkowo trwałe.  Piękna, nowoczesna stylistyka to dodatkowy atut modelu.   

Urządzenie do makijażu permanentnego BH-503 zapewnia precyzję na najwyższym poziomie. Zaawansowany technicznie sprzęt kosmetyczny dla salonów urody gwarantuje satysfakcję klientów. W przypadku makijażu permanentnego parametry urządzenia wykonującego zabieg są bardzo istotne. Aparat Makijaż permanentny BH-503 pozwala wykonać usługę precyzyjnie i bardzo dokładnie – zgodnie z preferencjami Klienta. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, wykonane z wielką dbałością o najmniejsze szczegóły, a trwałość materiału i dwuletnia gwarancja zapewnia optymalną eksploatację.

-BH-503-Jest nowoczesnym aparatem do makijażu / tatuażu permanentnego.
-Gwarantuje precyzyjną i stabilną pracę igły oraz pewną i dokładną regulację wysunięcia. Dzięki temu nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi nierówny tatuaż, ponadto umożliwia to cieniowanie.
-Przewagą tego aparatu nad innymi jest zachowanie całkowitej sterylności.
-Uzyskanie tej cechy stało się możliwe dzięki zastosowaniu wymienialnego modułu zawierającego igłę z końcówką, oraz mocowanie igły z torem prowadzenia.
-Całość jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium z utwardzaną powierzchnią, przez co aparat jest trwały, a wymienne moduły sprawiają,że igła zawsze będzie miała nowe prowadzenie.

Dane techniczne:
-Regulowana elektronicznie częstotliwość - w zakresie 70-170 nakłuć na
sekundę
-Powtarzalność nakłuć: 0,01 mm
-Głębokość nakłuwania regulowana: od 0 do 1 mm z dokładnością 0.05 mm (1
obrót=1 mm)
-Moc napędu igły :0,45W
-Moc urządzenia: 20W
-Zasilanie: 230v 50Hz
-Wymiary urządzenia: 220x150x120 mm
-Wymiary rączki fi: 20x 115 mm
-Waga urządzenia w całości : 1300g
-Waga rączki: 54g
-Częstotliwość nakłuć : 60-170 b/s
-W zestawie: laser biostymulujący.
-Gwarancja: 12miesiący.

Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator