Stół, składane łóżko do masażu i rehabilitacji Premium Pro 80

  • Producent: Mov
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 7 - 14 dni

1 599,00 zł


  • Koszt wysyłki już od: 20,00

Nasze składane stoły do masażu i rehabilitacji to owoc wieloletniego doświadczenia w branży medycznej, wypracowanych standardów kontroli wewnętrznej, stałego rozwoju oraz poprawy walorów użytkowych i konstrukcyjnych naszych produktów. Gwarancją bezpieczeństwa Państwa pracy na stołach do masażu MOV, jest certyfikacja TUV Riehland, która jest gwarantem spełniania przez nasze produkty najsurowszych norm europejskich.

Stoły składane do masażu i rehabilitacji z serii Premium zostały stworzone z myślą o masażystach poszukujących wytrzymałego, odpornego na bardzo częste rozkładanie i składanie, stabilnego i wygodnego urządzenia do wytężonej pracy. Dzięki zastosowaniu najnowszych cyfrowych technologii obróbki drewna uzyskaliśmy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju detale wykończeniowe, wzorcowe walory techniczne połączone z idealną ergonomią produktu. Każda z części składowych stołu do masażu i rehabilitacji firmy MOV wykonana jest z maksymalna precyzją, jest gładka, miła w dotyku, estetyczna i co najważniejsze bezpieczna dla pacjenta.

Składany stół do masażu i rehabilitacji Premium Pro 80 znajduje zastosowanie tam gdzie wymagania klienta lub specyfika zabiegów wymaga stołu prostego do rozłożenia i złożenia, wytrzymałego na duży nacisk, charakteryzującego się wysoką stabilnością wzdłużną i poprzeczną. Przeznaczenie tego stołu to masaż klasyczny, sportowy, refleksologia oraz wszelkie techniki manualne, rehabilitacja ruchowa, terapia sensoryczna. Dodatkowo model ten wyposażony jest w wycięte panele z przodu i z tyłu stołu umożliwiające ułożenie nóg masażysty pod stołem podczas wykonywania masaży refleksologicznych. lomi lomi itp.

Skład zestawu
 
- składany stół do masażu Premium Pro 80
- ergonomiczny zagłówek z regulacją kąta pochylenia
- otwór na twarz z zaślepką
- podłokietnik przedni
- pokrowiec transportowy Basic
- podłokietniki boczne
- wałek rehabilitacyjny
- obustronny system Access - wycięte panele do ułożenia nóg pod stołem
- obustronne mocowanie zagłówka lub wieszaka na ręczniki jednorazowe
- stopki zabezpieczające
- system X-fold, gumy ściągające linki przy składaniu

Właściwości techniczne

Wysokość : od 60 cm do 80 cm (regulacja co 5cm)
Szerokość : 80 cm
Długość : 180 cm (210 cm z zagłówkiem)
Wymiary po złożeniu : 90 cm / 67 cm / 16 cm
Waga : 16 kg (bez wyposażenia)
Obicie : Ergo – 3 cm wysoko elastyczna, nieodkształcająca się pianka T30HD
Certyfikaty : TÜV Riehland, CE, FIRA i Oeko-Tex, IQT B.T.L.
Wytrzymałość dynamiczna : 370 kg
Wytrzymałość statyczna : 1500 kg

Obicie dostępne w różnych kolorach: biały, ecru, żółty, czerwony, brązowy, pistacjowy, niebieski, zielony, szary, czarny.
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator