KRIOLIPOLIZA LS PRO

  • Producent: Abacosun
  • Dostępność: Pytaj sprzedawcę

59 000,00 zł


  • Koszt wysyłki już od: 35,00

KRIOLIPOLIZA LS- PRO to zaawansowane i innowacyjne urządzenie, które bazuje na odkryciach amerykańskich lekarzy specjalistów oraz unikalnej metodzie VacuElectro.

KOMBINACJA SKUTECZNYCH METOD
Ultra-skuteczna kombinacja energii statycznej - kriolipolizy i dynamicznej emitowanej przez ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® w postaci elektrostymulacji TENS oraz lipodermologii (masażu próżniowego) gwarantuje rewelacyjne efekty w niszczeniu oraz usuwaniu komórek tłuszczowych.  

Aparat umożliwia:
 • selektywne niszczenie komórek tłuszczowych,
 • redukcję cellulitu i drenaż
 • skuteczne modelowanie sylwetki

Kriolipoliza, lipodermologia  oraz prądy Tens atakują komórki tłuszczowe z potrójną siłą zapewniając zabiegom bardzo wysoką skuteczność oraz efektywną redukcję złogów tłuszczowych.

KRIOLIPOLIZA LS PRO nie wymaga znieczulenia i rekonwalescencji, dzięki czemu Klienci nie muszą rezygnować ze swoich planów osobistych i zawodowych.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA
    Aparat wyposażony jest w dwie zaawansowane głowice o zróżnicowanej wielkości, które umożliwiają  wykonywanie zabiegu na większych i mniejszych powierzchniach ciała.
Urządzenie posiada nowoczesny ekran, na którym można wyświetlać zdjęcia i filmy w formacie MP4 oraz odtwarzać pliki dźwiękowe MP3.

NA CZYM POLEGA KRIOLIPOLIZA?
 • Kriolipoliza niszczy komórki  tłuszczowe nie naruszając  otaczających tkanek. W tym celu metoda
wykorzystuje ujemną temperaturę oraz fakt, że komórki tłuszczowe mają słabą odporność na zimno, a otaczające je tkanki są bardziej wytrzymałe na niskie temperatury.  
 • Po przyłożeniu głowicy konkretne miejsce na powierzchni ciała zostaje schłodzone po czym następuje selektywne uszkodzenie komórek tłuszczowych, które zaczynają obumierać już kilka dni po wykonaniu zabiegu.
 • Następnie obumarłe komórki tłuszczowe są eliminowane przy udziale makrofagów i wydalane  poprzez układ limfatyczny. Proces jest długotrwały, dlatego kriolipolizę wykonuje się raz na trzy miesiące. Po kriolipolizie należy  wykonać drenaż, który dodatkowo  stymuluje proces wydalania.

DODATKOWA OPCJA
Opcjonalnie możemy wyposażyć aparat w głowicę VacuElectro – Żelazko Antycellulitowe®, dzięki czemu urządzeniem można wykonywać inne zaawansowane zabiegi.

ZABIEG KRIOLIPOLIZA LS PRO - NATYCHMIASTOWE EFEKTY
Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu tkanka tłuszczowa staje się „ miękka”.
Pierwsze efekty widoczne są już po 3-4 dniach, gdy tkanka tłuszczowa staje się bardziej rozluźniona, a fałd skóry inaczej się układa.
Pomiar fałdomierzem (wykonany przed i na 4 dzień po zabiegu) wykazuje wyraźną różnicę, tj. ok. 2 cm u podstawy fałdu.

DŁUGOTRWAŁE REZULTATY
Zniszczenie komórek tłuszczowych zapewnia długotrwałe i satysfakcjonujące rezultaty.

    Po ok. 30 dniach po wykonaniu zabiegu efekty są jeszcze bardziej spektakularne, a cały proces kuracji trwa około 3 miesięcy.
Nawet w przypadku ponownego przybrania na wadze, miejsca uprzednio poddane kriolipolizie stają się bardziej oporne na zwiększenie obwodu.Ocena: 1 10
Przepisz kod:
weryfikator
 Cechy produktu
Rodzaj urządzenia
fale radiowe
dermomasażer
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator