Żel Simple Shape Mistero Milano 15g- cover pink

39,90 zł


  • Koszt wysyłki już od: 13,90

Kolor: cover pink.

Budujące żele do paznokci SIMPLE SHAPE to innowacyjne produkty, o gęstej konsystencji i właściwościach samopoziomujących. Stworzone zostały przede wszystkim z myślą o wysokim komforcie pracy w wykonywaniu stylizacji salonowych. Zapewniają dużą kontrolę nad masą i pomimo funkcji samopoziomujących, umożliwiają przyjemną aplikację bez ryzyka zalania skórek.

Żele miękko się piłuje, dzięki czemu ich opracowywanie i ewentualne korekty są ekspresowe. Odpowiednio dobrane barwy żelu pięknie komponują się z karnacją, skutecznie tuszują wszelkie przebarwienia płytki i poprawią jej koloryt.

Budujące żele SIMPLE SHAPE są niezwykle przyczepne - wykonane stylizacje są niewiarygodnie trwałe i odporne na urazy mechaniczne, nie pękają i utrzymują się bez zapowietrzeń. Przedłużane paznokcie utrzymują swoją formę przez cały czas noszenia stylizacji, a sam żel świetnie daje się zaciskać (tunel nie rozpręża się).

Wygodę klientki gwarantuje obniżona reakcja egzotermiczna, która zmniejsza dyskomfort związany z pieczeniem produktu podczas utwardzania w lampie. Jest to niezwykle przydatna właściwość żelu, wpływająca na bezpieczeństwo i komfort Klientki.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator