Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

FOTEL KOSMETYCZNY ELEKTR. MP4240 BIAŁY

  • Producent: Helen Springs
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 3 - 5 dni

5 399,00 zł

  • Zarejestruj się jako profesjonalista a otrzymasz dodatkowy rabat!

  • Koszt wysyłki już od: 0,00

Fotele kosmetyczne MP 4240 to czysta, proporcjonalna forma, piękne, obłe kształty i wyśmienite wykończenie z najwyższej klasy materiałów obiciowych. Fotele tej serii cechuje uniwersalizm i stabilność, przez co idealnie nadają się one zarówno do gabinetów kosmetycznych, lekarskich, odnowy biologicznej, czy SPA.
 
Parametry, wyposażenie i opcje dodatkowe:
 
- elektrycznie dostosowywana wysokość położenia całego fotela (45cm);
 
- elektrycznie ustawiany kąt położenia oparcia tułowia;
 
- elektrycznie regulowany kąt położenia podparcia nóg
 
Sterowanie wbudowane w konstrukcję fotela. Pilot ręczny i/lub sterowanie nożne dostępne za dopłatą. Istnieje również możliwość dokupienia sterowania nożnego, który jest szczególnie przydatny w sytuacjach, kiedy wskazane jest zachowanie sterylności i brak kontaktu rąk osoby wykonującej zabieg z powierzchniami nie dezynfekowanymi.
 
Podgłówek rozsuwany mechanicznie - pozwala wydłużyć użytkową powierzchnię fotela o dodatkowe 10cm. Po  rozsunięciu zagłówka powstaje otwór na twarz przydatny w zabiegach, w trakcie których pacjent musi leżeć na brzuchu.
 
Podłokietniki ruchome w zakresie 180°, automatycznie zmieniają swoje ułożenie w stosunku do oparcia zawsze pozostając w optymalnym, wygodnym dla pacjenta położeniu. Po pełnym przełożeniu ułatwiają bezpośredni dostęp do klienta w trakcie zabiegu lub wchodzenie i schodzenie z fotela.
 
W opcji płatnej dodatkowo, fotel kosmetyczny HS 4240 może zostać wyposażony w dwustopniowy system grzewczy, instalowany w siedzisku oraz oparciu pleców. Ogrzewanie wyraźnie podnosi komfort pacjenta podczas zabiegu i może być używany jako uzupełnienie zabiegów, w których istnieje obawa, że pacjent będzie marzł lub w zabiegach, przy których wskazane jest ogrzanie ciała.
 
Fotel jest stabilny, o dużej nośności - do 180 kg.
 
Jako materiał obiciowy użyto ekologiczną imitację skóry doskonałej jakości. Dzięki temu tapicerka jest bardzo miła i szlachetna w dotyku. Użyte materiały cechuje wytrzymałość i odporność na ścieranie i działanie silnych środków dezynfekujących. W wersji katalogowej fotel jest biały, istnieje jednak możliwość obicia i doboru prawie dowolnego koloru tapicerki za dopłatą.
 
Opis
Długość:188cm (198cm z wysuniętym zagłówkiem)
Szerokość:56cm (80cm z podłokietnikami)
Wysokość:63cm - 108cm
Maksymalne obciążenie:180kg
Masa całkowita:75kg
Zasilanie:230V / 50Hz
Maksymalne zużycie energii elektrycznej:15W - 51W z podgrzewaniem
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator