Oxybrazja G-spa BL-200 + szkolenie gratis!

  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 1 - 3 dni

15 900,00 zł  • Koszt wysyłki już od: 16,00

Aparat G-888 jest najnowocześniejszym urządzeniem do oxybrazji wodno-tlenowej. Jest pierwszym urządzeniem integrującym całkowicie wszystkie elementy wewnątrz jednej mobilnej obudowy. Nie ma potrzeby łączenia kilku elementów jak również samo urządzenie stanowi zwartą estetyczną konstrukcję. Jest jedynym urządzeniem które oprócz pracy ciągłej wykorzystywanej do zabiegów złuszczających i odmładzających posiada tryb pracy pulsacyjnej który umożliwia przeprowadzanie szczególnych zabiegów nawilżających. Jako jedyne na rynku wyposażone jest również w ozonową dezynfekcję układu ciśnieniowego. Dzięki tej maszynie wykonamy w naszym gabinecie wiele nowoczesnych zabiegów z najwyższej półki:

-    spłycania zmarszczek głębokich (np. zmarszczek "palacza")
-    likwidowania zmarszczek płytkich,
-    spłycania zmarszczek wokół ust i w kącikach oczu,
-    głębokiego oczyszczania skóry,
-    korekcji, wygładzanie i usuwanie blizn (również blizn potrądzikowych),
-    intensywnego nawilżania skóry,
-    usuwania rozstępów,
-    likwidacji rumienia, obkurczanie naczynek krwionośnych
-    przeciwdziałanie trądzikowi,
-    podtrzymywania efektów zabiegów medycyny estetycznej.

JetClear G-888 jest przełomowym rozwiązaniem w dziedzinie profesjonalnej, kosmetycznej pielęgnacji skóry. Stosowany regularnie może sprawić, że zasadniczo zmieni się wygląd twarzy Państwa klientów. Aparat wykorzystuje technikę peelingu za pomocą rozpędzonych do ponaddźwiękowej prędkości mikrokropelek soli fizjologicznej. Jest to technika która od niedawna święci triumfy w profesjonalnych salonach kosmetycznych i ośrodkach spa na całym świecie, a co ważne, można ją łączyć z ogromną większością zabiegów kosmetycznych jak również maszynowych wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Udoskonalona technologicznie metoda koncentracji tlenu i masażu ciała strumieniem sprężonego powietrza daje nam ogromne możliwości zabiegowe mające na celu rozjaśnianie cery, redukcji jej "zmęczenia" spowodowanego paleniem tytoniu oraz usuwaniu przebarwień.

JetClear G-888 działa na kilku poziomach, koncentruje cząsteczki tlenu, który stanowi jeden z najskuteczniejszych środków odświeżających i rozjaśniających co powoduje że jest jedną z najskuteczniejszych terapii antytrądzikowych i redukujących przebarwienia. Złuszcza martwy naskórek, dotleniania skórę i przywraca promienny wygląd. Podczas zabiegu i długo po nim natlenienie skóry intensyfikuje wszystkie procesy regeneracyjne zachodzące w jej wnętrzu.

JetClear G-888 to bezpieczny i wyjątkowo wydajny sposób pielęgnacji cery, wykorzystujący doskonale wyjątkowo wydajny system peelingu, nawilżania i natleniania stosowaną przez profesjonalne salony kosmetyczne na całym świecie. Dodatkowo masaż strumieniem sprężonego powietrza pobudza krążenie i dotlenia skórę, co nadaje jej piękny i promienny wygląd. JetClear G-888 w wyjątkowo delikatny sposób złuszcza martwy naskórek. Dotlenienie i wzmożone krążenie powoduje lepsze odżywienie skóry, co w naturalny sposób ją oczyszcza, wygładza bruzdy i zmarszczki oraz likwiduje przebarwienia.

DANE TECHNICZNE:

- ciśnienie robocze 6-8bar
- praca ciągła 
- praca impulsowa
- regulacja ciśnienia roboczego
- automatyczne wyłączanie pompy po 120 sek. jeżeli nie jest używana
- automatyczne wyłączenie (uśpienie całkowite) urządzenia po 5 minutach jeżeli nie jest używane
- przejście ze stanu uśpienia do trybu pracy jednym przyciśnięciem pedału nożnego
- separator kondensatu (wody) z zaworem do oczyszczania
- półka na pedał nożny
- półka na głowicę do oxybrazji
- składany wieszak na 4 pojemniku np. soli fizjologicznej, koktaili itp.
- wyposażona w kółka do przesuwania z blokadą 
- zasilanie 220V 
- wysokość - 93cm (z pałąkiem 140cm)
- szerokość z półkami - 50cm
- głębokość - 57cm
- waga - 30kg

ZESTAW ZAWIERA

  • Oxybrazja wodno-tlenowa G-888
  • głowica do oxybrazji
  • instrukcja w języku polskim
  • karta gwarancyjna (gwarancja 24 m-ce)

 Cechy produktu
Funkcje
oxybrazja
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator