Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

Abacosun - mobilne Złote Łyżki, walizka aluminiowa

  • Producent: Abacosun
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 1 - 3 dni

3 790,00 zł  • Koszt wysyłki już od: 0,00

Golden Spoon- złote łyżki to wielofunkcyjny aparat do zabiegów kosmetycznych o działaniu regeneracyjnym i liftingującym. Aparat emituje 3 rodzaje energii, które mogą być wykorzystywane także jednocześnie co potęguje efekty. Golden spoon przeznaczony jest do zabiegów na twarz i skórę wokół oczu, może być też wykorzystany do odmładzania skóry dłoni, ujędrniania biustu, czy też ramion. Powierzchnia złotych sond jest pokryta warstwą 23 karatowego złota.

Zabiegi Golden Spoon:

Bioprądy:

  • Dezinkrastacja ( oczyszczanie ) polega na oddziaływaniu na skórę prądu galwanicznego oraz jonów soli, co powoduje oczyszczenie porów. Po zabiegu zauważalne są efekty: rozjaśnienia, wygładzenia, ponadto zwiększa się absorpcja preparatów kosmetycznych.
  • Jonoforeza - wprowadzanie w głąb skóry substancji czynnych, zawartych w aktywnych preparatach kosmetycznych np. ampułkach
  • Galwanizacja (mini lift ) Podczas zabiegu następuje proces przemieszczania się jonów i tworzenia się ciał histaminowych. Wskutek tego dochodzi do przekrwienia i pobudzenia nerwów i mięśni. Celem galwanizacji jest poprawa napięcia mięśniowego i wzmocnienia ich struktury.   Zauważalnymi efektami jest ujędrnienie i znaczna poprawa owalu.
  • Biostymulacja (regeneracja skóry) – polega na stymulacji tkanek i komórek energią elektroterapii. Zabieg działa regenerująco, wpływa na spłycenie zmarszczek, zwiększa syntezę kolagenu i elastyny oraz wpływa na poprawę napięcia i kolorytu skóry. Jest polecany także w przypadku blizn i rozstępów.

Termoterapia: Energia cieplna wpływa relaksująco na mięśnie, stymuluje cyrkulację krwi i jest pomocna przy cieniach pod oczami. Termoterapia polepsza zaopatrzenie tkanek w tlen i substancje odżywcze. Efektem tego jest regeneracja skóry, zmniejszenie obrzęków. Wspomagany jest proces usuwania substancji toksycznych oraz produktów przemiany materii.

 

Wibroterapia: Masaż wibracyjny działa drenująco, wpływa na usunięcie nadmiaru wody w okolicy poddanej zabiegowi oraz pomaga zredukować opuchliznę.

 

Termoforeza: Jest to połączenie w zabiegu energii jonoforezy oraz termoterapii. Wpływa to na aktywniejszy proces wnikania w głąb skóry substancji czynnych.

 

Chryzoterapia(Złototerapia): Nowy trend w kosmetologii znany już w starożytności polegający na oddziaływaniu złotem na tkanki (w przypadku Golden Spoon – na skórę). Terapia złotem przeciwdziała procesom starzenia się, a złoto ma właściwości bakteriobójcze i przeciwzapalne

Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator