Ekonomiczny laser do zamykania naczyń NdYag Mesolaser Vessel Desktop

  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 48 godzin

42 990,00 zł


  • Koszt wysyłki już od: 0,00

Ekonomiczny system Mesolaser Vessel Desktop został opracowany do szerokiej gamy zabiegów naczyniowych i estetycznych. Jego laser long-pulse Nd:YAG jest uważany za najlepszy do zamykania różnorodnych naczynek na twarzy i ciele. Pozwoli on znacząco rozszerzyć zakres zabiegów oferowanych w Państwa gabinetach.
Laser neodymowo-yagowy o długości fali 532/1064nm: jest to najgłębiej penetrujący promień lasera dostępny na rynku, dzięki temu może niszczyć naczynia głęboko schowane pod skórą oraz trudne do dosięgnięcia mieszki włosowe. Głęboka penetracja lasera Nd:YAG Long Pulse efektywnie koaguluje głębokie struktury naczyniowe, zapewnia głęboką regenerację kolagenu w wyniku zabiegów frakcjonujących. Niska absorpcja fali Nd:YAG przez skórę pozwala prowadzić zabiegi przy różnych fototypach skóry i  zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Dodatkowo mniej ciepła pojawia się na zewnętrznej warstwie skóry, co redukuje potrzebę agresywnego chłodzenia.
 
Urządzenie posiada certyfikat medyczny CE zgodny z dyrektywą 93/42/EEC wykonany przez laboratorium notyfikowane,  co gwarantuje najwyższy poziom testów bezpieczeństwa aparatu jak również jakości jego konstrukcji i działania.

Parametry urządzenia:
 – Długość fali świetlnej 532/1064nm
 – Gęstość energii 10 - 120J/cm2
 – Długość impulsu 1 - 30msec.
 – Czestotliwość powtarzania impulsów 0,5 - 1 - 2Hz
 – Pilot laserowy HeNe 635nm o średnicy 1mm
 – Kolorowy ekran dotykowy LCD
 – Wielkość plamki zabiegowej regulowana 1 - 4mm
 
Podczas procesu zamykania naczynek za pomocą specjalistycznego lasera Nd:Yag Long Pulse światło lasera dociera w głąb naczyń, gdzie jest absorbowane przez hemoglobinę zawartą w czerwonych krwinkach i zamieniane na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki odparowuje woda a ścianki naczynka stapiają się i są wchłaniane przez organizm. W celu usunięcia zmian naczyniowych na twarzy konieczne jest wykonanie od 1-4 zabiegów co 2-4 tyg. Drobne pajączki , naczyniaki itp. likwidowane sa najczęściej podczas jednej wizyty.
 
Wyjątkowa skuteczność i precyzja wykonywanych zabiegów osiągana jest między innymi dzięki możliwości ustawienia bardzo małej plamki zabiegowej. Promień lasera skutecznie przenika do interesujących nas obszarów nie naruszając powierzchni skóry. Dzięki specjalnemu pilotujacemu "celownikowi" laserowemu który pomaga nam w dokładnym wycelowaniu wiązki zabiegowej śledzenie naczynia jest proste i doskonale widoczne.
 
 Cechy produktu
Rodzaj urządzenia
IPL
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator