Laser Diodowy Lumedin

  • Producent: Abacosun
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 48 godzin

Cena widoczna po zalogowaniu


  • Koszt wysyłki już od: 0,00

Najnowocześniejszy laser medyczny, wybitna technologia i skuteczność.
 
Lumedin jest medycznym laserem diodowym służącym do epilacji. Urządzenie emituje wiązkę światła o długości fali 808nm zapewniając zwiększoną skuteczność, lepszą penetrację i w rezultacie skuteczniejszy zabieg.
 
Lumedin charakteryzuje się długością fali o dużym powinowactwie do melaniny – barwnika włosa. Światło zostaje zaabsorbowane przez barwnik, dzięki czemu uzyskujemy efekt fototermolizy mieszka włosowego (termicznego zniszczenia).
 
Indywidualne dostosowanie parametrów
 
Dzięki zaprogramowanym parametrom, epilacja Lumedin ma zastosowanie dla zróżnicowanych fototypów skóry (I-IV wg klasyfikacji Fitzpatricka) i kolorów włosów bez ryzyka poparzenia. Dodatkowym atutem jest podział programów zabiegowych wg płci i okolic zabiegowych: twarz, ramiona, pacha, bikini, plecy, nogi. Gotowe programy ułatwiają odpowiedni dobór parametrów i uzyskanie wysokiej efektywności zabiegu, lecz istnieje także możliwość dostosowania parametrów nawet w trakcie zabiegu.
 
Komfort Pacjenta
 
  Laser Lumedin zapewnia wysoki komfort zabiegu dzięki wykorzystaniu technologii potrójnego systemu chłodzenia: wodą, powietrzem i zastosowaniem przewodnika w postaci szkła szafirowego. Głowica w chłodzeniu kontaktowym schładza skórę do temperatury 0°C, czyniąc zabieg mało odczuwalnym.
 
Wielkość plamki: Laser posiada uniwersalną głowicę zabiegową o rozmiarach 12mmx20mm, która gwarantuje szybsze wykonanie epilacji także na większych powierzchniach.
 
Łatwość obsługi
 
Opracowując Lumedin zadbaliśmy nie tylko o komfort pacjenta, ale także o wygodę osoby wykonującej zabieg. Urządzenie posiada intuicyjny interfejs, a programowanie odbywa się poprzez ekran dotykowy, który na bieżąco wyświetla ustawienia. Po wybraniu typu skóry i obszaru zabiegowego, laser automatycznie dopasowuje parametry zabiegu. Na ekranie można także dokonywać modyfikacji w zakresie:
 
Gęstości energii 10-150J / cm2 - co daje użytkownikowi dużą elastyczność w doborze parametrów i możliwość personifikacji ustawień dla poszczególnych pacjentów. Zapewnia to większą efektywność pojedynczego zabiegu.
 
Częstotliwości 1-10Hz - w zależności od umiejętności operatora i obszarów zabiegowych, co wpływa na znaczne zwiększenie szybkości epilacji
 
Czasu trwania impulsu 1-400ms – zapewnia odpowiednie parametry dla epilacji włosów również jasnych, dla których zaleca się stosowanie jak najkrótszych impulsów
 
Komfort Użytkownika
 
Doskonały system chłodzenia umożliwia długotrwałą pracę lasera bez zbędnych przerw, dzięki czemu oszczędzasz czas. Elastyczny kabel podnosi komfort pracy i ułatwia wykonywanie zabiegów. Dodatkowym atutem jest łatwość przemieszczania urządzenia.
 
Lumedin – ekonomiczny i łatwy w eksploatacji
 
Żywotność głowicy wynosi 10.000.000 gwarantuje nieprzerwane, kilkuletnie użytkowanie, większą liczbę przeprowadzonych zabiegów, co znacząco obniża koszty użytkowania lasera i zwiększa przychody gabinetu. Urządzenie wyposażone jest w duży pojemnik na wodę, dzięki czemu nie ma konieczności częstej wymiany wody. 
 
Lumedin nie wymaga stosowania specjalnych płynów chłodzących, dzięki czemu zaoszczędzamy dodatkowe pieniądze.
 
Technologia
 
Mikrokomputer kontroluje działanie aparatu, w tym funkcjonowanie silnika, głowicy i ekranu dotykowego. Laser diodowy jest wyposażony w inteligentny mikrokomputer zapewniający stabilizację parametrów, co jest niezwykle istotne w uzyskaniu dobrych efektów. Do produkcji lasera wykorzystano niemiecką optykę wysokiej jakości. Aparat posiada certyfikat medyczny.
 
Lumedin podsumowanie:
 
1. Cetyfikat medyczny, zatwierdzone prze RoHS
2. Technologia zabiegów 'In-Motion'
3. Duża powierzchnia zabiegowa – plamka o rozmiarach 12mm*20mm
4. Gęstość energii 10-150j/cm2
5. Regulacja szybkości pracy 1-10Hz
6. Zabiegi dla wszystkich typów skóry według klasyfikacji Fitzpatricka I-VI
7. Specjalny przewodnik – szkło szafirowe zapewnia doskonałe efekty chłodzenia 8. Optyka niemiecka marki Dilas
9. Mikrokomputer kontrolujący pracę lasera 10. Ekran dotykowy 10.4’’
11. Przyjazny interfejs użytkownika 12. Duże miedziane wentylatory
13. Pojemny, 8 litrowy zbiornik na wodę 14. Niski koszt zabiegu
Lumedin – efektywny, rentowny, niezawodny
 
 
 Cechy produktu
Rodzaj urządzenia
IPL
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator