Komfortowe łóżka do masażu oraz leżanki kosmetyczne

Profesjonalne łóżka do masażu lub stoły do masażu to niezbędne wyposażenie każdego studia masażu, gabinetu kosmetycznego lub salonu SPA. Leżanki kosmetyczne to wygoda pracy nie tylko przy zabiegach kosmetycznych i masażach ale również w trakcie stylizacji rzęs. W naszej ofercie znajdziesz wygodne łóżka do masażu wyposażone w sprawdzone rozwiązania technologiczne od renomowanych producentów z Europy i Azji.

Największą część naszej oferty zajmują wygodne łóżka do masażu sterowane elektrycznie. Sprawdzone rozwiązania technologiczne od renomowanych producentów gwarantują wygodę użytkowania, trwałość i niezawodność. Są bezpieczne i stabilne - potrafią wytrzymać wysokie obciążenia. Doskonałe walory estetyczne sprawiają, że nasze łóżka do masażu świetnie odnajdują się zarówno w pomieszczeniach o aranżacji klasycznej, jak i nowoczesnej.

Łóżka do masażu z podgrzewaniem to produkty stworzone dla wszystkich, którzy w swoim salonie SPA stawiają na wysokiej jakości zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe.

Przenośne łóżka do masażu przeznaczone są dla mobilnych masażystów, kosmetyczek i terapeutów, często pracujących u klienta. Są łatwe w składaniu i wygodne w transporcie. Niezależnie od modelu, składany stół do masażu gwarantuje użytkownikowi duży komfort oraz całkowite bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegu. W naszej ofercie znajdują się modele na konstrukcjach aluminiowej oraz drewnianej.

Osobną kategorię stanowią kozetki do masażu. Te ekonomiczne i proste w obsłudze łóżka do masażu przeznaczone są dla placówek rehabilitacyjno-medycznych oraz dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z masażem.

Stoły rehabilitacyjne sterowane elektrycznie to kategoria, w której znajdują się profesjonalne łóżka do masażu przeznaczone do gabinetów rehabilitacyjnych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym stoły do masażu są regulowane wielowymiarowo. Wygodnie i bezpiecznie rozwiązania na lata.