Czas dostawyCzas realizacji zamówienia

To czas, który upłynie od przyjęcia przez nas zamówienia do wysłania paczki ze sklepu.

Zamówienia płatne za pobraniem są realizowane tego samego dnia jeżeli zostały one złożone do godziny 12:00 i towar jest na magazynie.

Zamówienia płatne systemem Platnosci24, PayU lub PayPal są realizowane gdy kwota na koncie PayPal zostanie autoryzowana. Jeżeli płatność zostanie autoryzowana po godzinie 14:00, zamówienie jest realizowane następnego dnia roboczego.

Zamówienia płatne przelewem elektronicznym są realizowane gdy otrzymamy potwierdzenie o otrzymaniu płatności, lub kwota za zamówienie pojawi się na naszym koncie bankowym. Jeżeli płatność zostanie zaksięgowana po godzinie 14:00, zamówienie jest realizowane następnego dnia roboczego.

Informacja o realizacji zamówienia wysyłana jest drogą mailową, gdy przesyłka została nadana.

Status zamówienia można śledzić na naszej stronie internetowej.

Ponieważ niektóre towary w naszym sklepie są sprowadzane pod konkretne zamówienie, czas realizacji zamówienia może być dłuższy niż podany powyżej.

Czas dostawy:

Paczki na terenie kraju są dostarczane przez firmy kurierskie (FedEx, DHL, DPD) w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu.

"wysyłamy w ciągu 24 h"

Towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie. Wysyłamy go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili zamówienia.

"wysyłamy w ciągu 2-3 dni"

Tego towaru nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy go od stałego dostawcy.

"wysyłamy w ciągu 7 lub 14 dni"

Tego towaru nie mamy w naszym magazynie, a dostawca potrzebuje czasu by go nam dostarczyć.

"towar sprowadzany na zamówienie"

Często jest to towar sprowadzany z zza granicy. Są to produkty które możemy sprowadzić w przeciągu 30 - 60 dni roboczych. Razem z dostawcą dokładamy wszelkich starań aby czas oczekiwania na te produkty był jak najkrótszy.

"dostępny od ..."

Tego towaru nie mamy na magazynie, ale znamy termin, kiedy towar pojawi się w sprzedaży i przyjmujemy na niego zamówienia. Będzie dostępny od dnia podanego na fiszce. Daty dostawy mogą ulegać zmianie. Jak tylko otrzymujemy taką wiadomość, zmieniamy komunikat na stronie towaru.