Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

Fotel kosmetyczny PS Ballerine

  • Producent: PS Beauty
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 7 - 14 dni

14 239,00 zł  • Koszt wysyłki już od: 0,00

Łatwy W Użyciu
 
Fotel kosmetyczny PS Ballerine jest wyposażony w 4 silniki które regulują nachylenie oparcia, nachylenie podnóżka, wysokość siedziska, kąt nachylenia całego fotela. Regulacja tych silników odbywa się za pomocą sterownika nożnego. 
 
Fotel kosmetyczny PS Ballerine posiada małe oparcie. Takie rozwiązanie tworzy lepszą pozycję pracy i redukuje ryzyko wystąpienia urazów. 
 
Tapicerka fotela Ballerine została specjalnie zabezpieczona przed przebarwieniami, stwardnieniami i działaniem olejków eterycznych i agresywnych cieczy. Ponadto, tapicerka nie ma szwów dzięki czemu brud do niej nie przywiera.
 
Wygodny
 
Ergonomiczny kształt fotela kosmetycznego Ballerine gwarantuje wysoki poziom komfortu klientom oraz optymalną pozycję pracy kosmetyczek. Najniższa wysokość pracy fotela zaczyna się na poziomie 57 cm. Podłokietniki odkręcamy za fotel, dzięki czemu wejście i zejście z niego jest znacznie ułatwione. 
 
Pianka znajdująca się w siedzisku fotela Ballerine składa się z różnych typów pianki HR. Takie rozwiązanie wprowadzono, aby zapewnić maksymalny komfort w pozycji leżącej na brzuchu lub pozycji leżącej na plecach. Pianka ma zamkniętą strukturę, co oznacza, że​​ jej kształt nie załamie się nawet przy częstym użytkowaniu fotela.
 
Dodatkowo, fotele kosmetyczne Ballerine są wyposażone w podłokietniki do masażu. Te podłokietniki są powlekane obustronnie. To zapewnia optymalny komfort zarówno w pozycji leżącej jak i siedzącej.
 
Wysoka Jakość
 
Fotel kosmetyczny PS Beauty wyprodukowany jest w Holandii. Dzięki temu producent kontroluje cały proces produkcyjny, co znacznie podnosi jakość produktu. W trakcie produkcji każdy fotel sprawdzany jest pod względem minimum 20 wymogów jakościowych. 
 
Fotel kosmetyczny Ballerine jest przetestowany pod kątem BHP i posiada wszystkie certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa pożarowego i budownictwa.
 
Fotele kosmetyczny PS Beauty są nieustannie udoskonalane. Producent dokłada wszelkich starań, aby konstrukcja i wykonanie były długotrwałe. Dzięki użytym wysokiej jakości komponentom fotel będzie służył przez wiele lat nawet po okresie 5 letniej gwarancji.
 
Dane techniczne
 
Długość: 188 – 204 cm
Szerokość: 68 cm
Szerokość siedziska: 57 cm
Wysokość: 57 – 80 cm
Waga: 82 kg
Dopuszczalne obciążenie: 200 kg
Tapicerka: Skóra ekologiczna
Ilość silników: 4
Moc: Max. 230 Watt
Regulacja wysokości: Elektryczna
Regulacja oparcia: Elektryczna
Regulacja odchylenia: Elektryczna
Regulacja podnóżka: Elektryczna
Obsługa elektroniki: Ręczny pilot
 
5 lat gwarancji producenta
Dostępny w kolorze białym 
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator